Pre našich zákazníkov ponúkame na odpredaj alebo prenájom nové alebo použité skladové / námorné / lodné kontajnery, obytné / kancelárske kontajnery a špeciálne kontajnery. Ponúkame aj predaj námorných plomb.

Kontajnery sú ideálne na rôznorodé využitie: ako mobilné sklady tovaru, materiálu, strojov a zariadení, môžu slúžiť ako prepravné obaly pri cestnej a vlakovej preprave, sú vhodné na bezpečné garážovanie a úschovu motocyklov, náhradných dielov, je možné ich použiť ako základný stavebný prvok pri výstavbe obytných komplexov /ide o tzv. kontajnerovú architektúru/ a pod.

SKLADOVÉ / NÁMORNÉ KONTAJNERY

Typy použitých a nových

NOVÉ OBYTNÉ KONTAJNERY

20´ OF – vonkajšie rozmery 6m x 2,4m x 2,6m /D x Š x V/

ŠPECIÁLNE KONTAJNERY

Špecifikácia

so snímateľnou plachtovou strechou a možnou nakládkou tovaru z hora

so snímateľnou oceľovou strechou a možnou nakládkou tovaru z hora

iba s čelnými stenami /bez strechy a bočných stien/ pre nadrozmerný tovar

na skladovanie a prepravu chladených a mrazených tovarov

s násypným a výsypným otvorom pre prepravu, skladovanie sypkého materiálu

na skladovanie a prepravu kvapalín

s vlastnými sklápateľnými podperami

technický stav, odvoz

Všetky použité kontajnery sú v dobrom technickom stave a spĺňajú štandardné požiadavky suchého a bezpečného skladu – funkčné dvere a systém uzamykania, bez poškodení a narušení opláštenia, strechy alebo podlahy, vodotesné a vetruodolné prevedenie, príp. po repasii, čistý interiér.
Odber kontajnerov je možný z regiónu Bratislava, Sládkovičovo, Wiedeň, Hamburg a iné /okamžite skladom na jednotlivých termináloch, odber podľa stavu skladových zásob/.

Pre klientov zabezpečujeme aj dovoz kontajnerov na miesto určenia /ťahač s návesom alebo vozidlo s hydraulickým ramenom/ a vykládku autožeriavom na mieste.
Práce autožeriavom realizujeme aj samostatne a po celom Slovensku /garáže a výjazdy mechanizácie v jednotlivých regiónoch/.

Scroll to Top
COPYRIGHT 2016 | IMS CARGO SLOVAKIA s.r.o.
VŠETKY PRÁVA | VYHRADENÉ